Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2 ponúkne podnikateľom kompletné riešenie eKasa

· · Diskusia
Od 1. apríla vstúpi do platnosti nová povinnosť pre podnikateľov vo forme eKasy s online pripojením do systému finančnej správy. Operátor podnikateľom ponúka kompletné riešenie vrátane online pripojenia a možnosti kúpiť zariadenie na splátky.

Nová povinnosť núti podnikateľov prispôsobiť sa požiadavkám finančnej správy. Nové riešenia pokladníc okrem online pripojenia prinesú nové vlastnosti.

Všetky bločky z pokladníc budú po obsahovať aj QR kód, ktorý jednoduchým spôsobom umožní overiť pravosť a platnosť pokladničného dokladu. Štát chce online napojením registračných pokladníc na portál finančnej správy zabrániť podvodom pri evidovaní tržieb.

O2 eKasa

O2 prináša podnikateľom kompletné riešenie založené na skúsenostiach z Českej republiky a Chorvátska. Aktuálne prebieha certifikácia zariadenia finančnou správou a O2 by ho chcelo dať podnikateľom k dispozícii koncom marca, aby sa stihli načas pripraviť.

Nová povinnosť bude pre podnikateľov znamenať výdaje navyše, a tak operátor ponúka možnosť kúpiť si riešenie na splátky. Úvodná platba bude 2 eurá, zvyšok sa rozráta do mesačných splátok.

Mesačná platba za eKasu bude 25 eur. V tom je zarátaná splátka zariadenia 5 eur/mes. a celková služba eKasy - licencia za softvér, chránené úložisko, aktualizácie, technická podpora a pripojenie zariadenia.

Cena zariadenia pri platbe v hotovosti je 218 eur, ktorú si zákazník môže znížiť ešte o bonus vo výške 96 eur pri jej dvojročnom využívaní. Všetko potrebné nájdete na webe operátora.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188