Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Poznáme termín konania Google I/O 2019

· · Diskusia
Každoročná vývojárska konferencia už má svoj oficiálny termín usporiadania. Dátum aj miesto konania prezradil na svojom Twitter účte CEO spoločnosti Sundar Pichai.

Tohtoročná konferencia pre developerov sa bude konať od 7. do 9. mája 2019 na rovnakom mieste ako posledné tri roky: v Shoreline Amphitheatre.

Viac informácií sme sa zo statusu nedozvedeli, no už tradične sa bude venovať pripravovanej novej verzii operačného systému Android, ktorý zatiaľ nesie pracovný názov Android Q.

Google I/O 2019

Prvé detaily platformy prezradili už vývojári z XDA Developers. Medzi novinky patrí tmavý režim, ktorý môže byť nastavený nepretržite alebo len počas hodín, ktoré si zvolíte. Úpravami prešla ponuka povolení pre aplikácie s väčšími možnosťami správy v reálnom čase. Viac sme sa novinkám venovali v článku Android Q: tmavý režim a vylepšená správa povolení.

Neoficiálne sa hovorí aj o pripravovanej lite verzii Pixelu 3 a možno uvidíme aj inteligentné hodinky od Googlu.

Zdroj: twitter.com/sundarpichai

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188