Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Motorola Moto X4 dostáva na Slovensku Android 9 Pie

· · Diskusia
Pred rokom dostala Motorola Moto X4 Android Oreo, v týchto dňoch slovenskí zákazníci môžu inštalovať novšiu verziu Android 9 Pie.

Elegantný 5,2-palcový android s vodeodolnou konštrukciou z kovu a skla prišiel na náš trh so staršou verziou operačného systému 7.1 Nougat. Koncom roka odštartovala pre Motorolu Moto X4 globálna aktualizácia na nový Android 9 Pie a dostala sa aj na Slovensko.

Google do platformy Android 9 Pie implementoval okrem umelej inteligencie aj strojové učenie. Novinkám, ktoré pripravovaná platforma prináša, sme sa venovali v článku Android P: ovládanie gestami, umelá inteligencia a jednoduchosť. Motorola pridáva aj niekoľko vlastných vylepšení, kompletný zoznam nájdete na stránke support.motorola.com.

Moto X4 Android 9

V prípade, že zariadenie neponúka aktualizáciu automaticky, môžete si ju manuálne vyhľadať cez Nastavenia –> Informácie o telefóne –> Aktualizácia softvéru. Na stiahnutie inštalačného balíka odporúčame použiť Wi-Fi pripojenie.

Všetko dôležité o Motorole One sa dozviete z článku Motorola Moto X4 - ligotavý štandard.

Za čitateľský tip a screen ďakuejem.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188