Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Honor Watch Magic (základné info)

· · Diskusia
Inteligentné hodinky s 1,2'' AMOLED displejom, snímačom tepu srdca, Wi-Fi, NFC, certifikáciou 5ATM a takmer týždňovou výdržou na jedno nabitie. (živé fotografie)

Základné parametre:

OS: LightOS
procesor: ARM Cortex M4

frekvencie: nie
rozmery: 42,8 x 42,8 x 9,8 mm
hmotnosť: 32,5 gramov
displej: 1,2'', AMOLED, 390 x 390 b. (kruh s priemerom 390 px a zobrazením 119 398 px), 326 ppi
fotoaparát: nie
pamäť: 128 MB + 16 MB RAM
globálny prenos dát: nie
lokálny prenos dát: Bluetooth 4.2, Wi-Fi, NFC
ostatné: GPS, Galileo, Glonass, snímač tepu srdca, rozpoznávanie aktivít, zvýšená odolnosť voči vode (5ATM), akcelerometer, gyroskop, barometer,
batéria: 178 mAh, bezdrôtové nabíjanie, výmena v servise

Neobsahuje/nepodporuje: SIM kartu, pamäťové karty, microUSB, USB-C, fotoaparát

Pravdepodobná cena a dostupnosť: od 179,90 eur / február 2019

Zaujímavé odkazy:
Huawei Watch GT (46F) - týždňová výdrž bez vážnych kompromisov (23. 12. 2018)

Honor Watch Magic

Na smartfónoch a tabletoch môžete všetky obrázky v článku priblížiť pomocou dvoch prstov. Na počítači môžete obrázok klikom presunúť do popredia a šípkami na klávesnici preskočiť na ďalší.

Honor spolu s top modelom Honor View 20 uviedol inteligentné hodinky, ktoré sa na budúci mesiac dostanú aj na náš trh. Watch Magic nie sú žiadnou horúcou novinkou, v domácej Číne mali premiéru už začiatkom novembra minulého roka. Dizajn vychádza z modelu Watch GT od materskej firmy Huawei. Výbavou sú ale chudobnejšie. Telo hodiniek kombinuje plast a nerezovú oceľ (316L). Hrúbka tela je 9,8 mm.

Honor Watch Magic

Takisto sa pýšia dlhou výdržou,výrobca hovorí o sedemdňovom používaní na jedno nabitie. Reálne výsledky sa môžu líšiť v závislosti od zaťaženia hodiniek rôznymi aktivitami. Huawei Watch GT majú 480 mAh batériu a výrobcom deklarovanú výdrž 14 dní, v našom testovaní reálne zvládli desať dní. Watch Magic od Honoru so 178 mAh batériou tak pravdepodobne dokážu vydržať týždeň na jedno nabitie len pri menej náročnom používaní.

Honor Watch Magic

Ponúkajú 1,2-palcový AMOLED displej s rozlíšením 390 x 390 pixelov. Sú poháňané procesorom ARM Cortex M4, ktorý sa stará o chod operačného systému LightOS. Spĺňajú certifikáciu 5ATM, takže sa nemusíte obávať ošplechnutia vodou pri umývaní rúk ani plávania v bazéne. Rozpoznajú plavecký štýl, zaznamenajú odplávané dĺžky a snímač tepu srdca bude sledovať váš tep. Čo znamená označenie 5ATM sa dozviete z nášho článku Ako je to s vodeodolnosťou smartfónov a inej techniky?

Honor Watch Magic

Vo výbave nechýba Bluetooth 4.2, Wi-Fi ani NFC. Kombinácia troch navigačných systémov GPS, Glonass a Galileo má zabezpečiť presné zaznamenanie trasy. Vďaka funkcii TrueSleep sa dozviete informácie o vašich fázach spánku.

Honor Watch Magic

Medzi špecifikáciami sa nachádza barometer, gyroskop a akcelerometer. Honor Watch Magic vás upozornia na prichádzajúce hovory, správy, udalosti z kalendára a podobne. Podporujú operačný systém minimálne Android 4.4 alebo iOS 9.0 a vyšší.

Inteligentné hodinky budú na našom trhu dostupné od februára, a to vo variantoch Lava Black za 179,90 eur a Moonlight Silver za 199,90 eur.

Živé fotografie:

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188