Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: TOP5 najpredávanejších smartfónov v decembri

· · Diskusia
Okrem decembrových favoritov prezradil Orange aj napredávanejšiu trojicu smartfónov za celý uplynulý rok. Pre stálych čitateľov rebríčka nebude meno víťaza prekvapením.

U všetkých našich operátorov, ktorí každý mesiac zverejňujú predaje smartfónov, patria medzi najpredávanejšie zariadenia cenovo dostupné androidy. Z času na čas sa do tabuľky dostane aj top model Samsungu či Applu, zvyčajne sa však u všetkých troch opakujú známe mená.

Lite verzie vlajkových lodí Huawei už tradične patria medzi bestselleri a inak tomu nebolo ani v vlani. Najpredávanejším smartfónov Orangeu sa za rok 2018 stal Huawei P20 Lite, ktorý kraľuje rebríčku aj v decembri. V minulomesačnej tabuľke nájdeme aj dvojku za rok 2018 - Huawei P smart.

Tretím najžiadanejším modelo zákazníkov oranžového operátora sa s tal Samsung Galaxy J5 (2017). Dlhé mesiace sa držal na špici, v decembri sa do TOP 5 nedostal, stále ho však nájdeme v prvej desiatke. Ako dopadla decembrová päťka, sa dozviete z tabuľky nižšie.

Nasledujúci zoznam je doplnený o cenu telefónu, ktorá platí pre paušálny mesačný poplatok 20 €.

TOP5 najpredávanejších smartfónov v decembri 2018:

1. Huawei P20 Lite (220 €)
2. Samsung Galaxy A7 (2018) (300 €)
3. Huawei Y6 2018 (65 €)
4. Huawei P Smart (120 €)
5. Samsung Galaxy A6 (190 €)

“Orange

ikonaOrange: TOP5 najpredávanejších smartfónov v novembri

Nadvláda dvoch značiek nad ostatnými pokračovala aj v novembri. Lite verziu tohtoročnej vlajkovej lode Huawei sa už vyše pol roka nikomu nepodarilo z víťaznej priečky zosadiť.

Náš malý rebríček TOP5 smartfónov Orangeu zostavujeme z desiatky najpredávanejších telefónov za uplynulý mesiac. Ako vyzerala zvyšná pätica modelov? V tej decembrovej sa nachádza Samsung Galaxy J3 (2017), Huawei Mate 20 Lite, Samsung Galaxy J5 (2017), Apple iPhone 6S 32 GB a Honor 9 Lite.

Zdroj: operátor

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188