Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei Mate 20 Pro príde v dvoch nových farbách

· · Diskusia
Top model má podľa slov výrobcu medzi zákazníkmi úspech, a tak sa rozhodol, že portfólio obohatí o dve nové farbené verzie. Celkovo tak bude Mate 20 Pro dostupný v siedmich atraktívnych odtieňoch.

Na náš trh sa Huawei Mate 20 Pro oficiálne dováža len v troch farbách - Black, Twilight a Midnight Blue, ale v zahraničných e-shopoch si ho kúpite aj v odtieni Emerald Green, ktorý sme v redakcii testovali.

Kompletnú recenziu hľadajte pod názvom Huawei Mate 20 Pro - to najlepšie z ázijskej kuchyne.

Huawei Mate 20 Pro

Na vybraných trhoch zaujme ženskú časť aj farba Cherry Pink. Teraz pridá Huawei v Číne dve nové farby: Fragrant Red a Comet Blue. Predobjednávky odštartujú na domácom trhu 10. januára, neskôr sa očakáva, že sa nové verzie rozšíria na ďalšie trhy.

Cena ostáva nezmenená. Na Slovensku sa v oficiálnych odistribúciách predáva za 999 eur. Dostanete za to výkonný dual SIM android so 6,39'' OLED displejom, QHD+ rozlíšením, čipsetom Kirin 980, 128 GB úložiskom a trojitým zadným fotoaparátom, ktorý aktuálne patrí medzi najlepšie na trhu. Môžete sa o tom presvedčiť v článku Takto fotí Huawei Mate 20 Pro.

Zdroj: huawei.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188