Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor 8A príde 8. januára

· · Diskusia
Už čoskoro spoznáme nástupcu lacného androidu série A. Ponúkne natiahnutý displej s malým výrezom a 64 GB úložisko.

Výrobca oznámil príchod ďalšieho modelu. Tentoraz pôjde o novinku série A známej nízkou cenovkou. Okrem dátumu uvedenia, ktorý je stanovený na 8. januára, prezradil Honor na pozvánke aj veľkosť vnútorného úložiska. Poteší 64 GB kapacitou.

Na obrázku vidno telefón s malým výrezom v displeji na prednú kameru. Potvrdzuje tak naznačený dizajn z neoficiálnych fotografií, ktoré sa objavili na internete. Hovorí sa o použití čipsetu Helio P35, 3 GB operačnej pamäti RAM, 6,09-palcovom HD+ displeji a 3000 mAh batérii.

Honor 8A

Fotoaparáty majú byť dva: zadný s 13 Mpix snímačom, predná kamera s 8 Mpix rozlíšením. Minuloročný predchodca Honor 7A sa predával v dvoch verziách, pričom vyššia mala duálny fotoaparát a čítačku odtlačkov.

Či pristúpi výrobca k rovnakému kroku a ponúkne dva rôzne modely, nie je zatiaľ isté. Všetko podstatné sa dozvieme už o dva dni.

Zdroj: weibo.com/honor

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188