Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Asus ZenFone 5 dostáva aktualizáciu na Android 9 Pie

· · Diskusia
Novej verzie Androidu Pie sa dočkali už aj majitelia minuloročného modelu ZenFone 5. Aktualizácia sa šíri formou OTA.

Začiatok roka priniesol na Asus ZenFone 5 nový Android 9 Pie. Súčasťou inštalačného balíčka s číselným označením V16.0610.1812.58 je aj bezpečnostná záplata Googlu.

Výrobca odštartoval update pre model s kódovým označením ZE620KL, postupne sa dostane aj na ďalšie verzie. Oficiálna slovenská distribúcia ZenFone 5 má spomínané označenie ZE620KL, preto by ju mali slovenskí používatelia dostať medzi prvými. Ak vám zatiaľ na mobil neprišlo oznámenie o novom firmvéri, obrňte sa trpezlivosťou.

Asus Android 9

Funkciám, ktoré prináša Android 9 Pie, sme sa venovali v článku Android P: ovládanie gestami, umelá inteligencia a jednoduchosť.

Novinku z barcelonskej výstavy MW 2018, ktorá je zaujímavou kombináciou slušných parametrov a rozumnej ceny, sme v redakcii otestovali. Kompletnú recenziu si môžete prečítať v článku s názvom Asus Zenfone 5 - výrez, širokáč a dobrá cena.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Zdroj: asus.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188