Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

V Google Mapách pribudla možnosť písania správ

· · Diskusia
Nová funkcia však nie je určená na chatovanie s priateľmi. V správach môžete kontaktovať firmy, ktorým napíšete cez ich stránku na Googli. Nová funkcie je rozširovaná postupne.

Chatovanie je v dnešnej dobe veľmi populárne. Tento fakt chce najnovšie využiť aj Google vo svojich mapách. Pribudla v nich funkcia Správy. Nie je však určená na chatovanie s priateľmi, ale s firmami. Dáva vám možnosť opýtať sa vybranej spoločnosti na čokoľvek bez toho, aby ste tam museli napríklad telefonovať alebo využívať e-mail.

Správy

Novinka fungovala už minulý rok, ale len vo vybraných krajinách. Teraz je dostupná už aj u nás. Spolupracuje s biznis stránkami, ktoré sú v Google prepojené cez firemné profily. Správy nájdete v bočnej ponuke. Vybrané spoločnosti môžete kontaktovať kedykoľvek bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Firmám má komunikáciu uľahčiť nová aplikácia Moja firma na Googli, do ktorej sa zaregistrujú a povolia správy. Sľubuje jednoduché a rýchle používanie v reálnom čase. Správy sú k dispozícii pre OS Android a iOS. Ak sa vám správy v bočnej ponuke ešte nezobrazili, zrejme stačí len aktualizovať aplikáciu Mapy.

Zdroj: Google

Diskusia
0 príspevkov
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188