Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Za OnePlus 6T McLaren si na Slovensku poriadne priplatíte

· · Diskusia
O špeciálnu edíciu s atraktívnym dizajnom a 10 GB operačnou pamäťou bol vysoký záujem, v oficiálnom obchode OnePlus je novinka už nedostupná. Bude sa dať kúpiť aj na Slovensku, no s oveľa vyššou cenovkou.

Výsledkom spolupráce OnePlus so stajňou formuly F1 je vylepšená verzia modelu OnePlus 6T. Ponúka 10 GB RAM, 256 GB úložisko a zadnú stenu s prvkami uhlíkového vlákna a oranžovým výrazným pásom na bočnej stene.

OnePlus 6T McLaren

OnePlus 6T McLaren sa pýši aj rýchlym nabíjaním Warp Charge 30. Výrobca sľubuje, že 20 minút na nabíjačke (50 % kapacity) bude stačiť na celodenné používanie. Novinka vo farbe Speed Orange sa začala predávať 13. decembra minulého roka a už o niekoľko dní hlásil internetový obchod výrobcu nulové zásoby.

Odporúčaná cena s bezplatným doručením na Slovensko je v oficiálnom internetovom obchode stanovená na 699 eur. Kto by mal o nadupaný smartfón stále záujem, môže si ho na Slovensku predobjednať. Cena je však o 150 eur vyššia. Alza.sk očakáva naskladnenie piatich kusov 11. januára, cenu stanovila na 854,90 eur. V inom slovenskom obchode sme ho nenašli.

OnePlus 6T McLaren

Nákup v slovenskom e-shope ocenia najmä používatelia, ktorí majú obavy z prípadného vybavovania reklamácie v zahraničí, pretože možno nie sú tak jazykovo zdatní, aby zvládli komunikáciu s obchodom v angličtine.

Koho zaujíma podrobná hardvérová výbava OnePlus 6T McLaren Edition, všetko dôležité sa dočíta v základnom infe.

Zdroj: alza.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188