Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

LG G7 ThinQ dostane Android 9 Pie v prvom štvrťroku 2019

· · Diskusia
Koniec tohto roka patrí oznámeniam výrobcov o nových aktualizáciách. Aj LG na svojej kórejskej stránke podpory uviedlo informácie o plánovaných prípravách.

Napriek tomu, že G7 ThinQ je vlajkovou loďou spoločnosti, LG s vypustením aktualizácie na nový Android 9 Pie neponáhľa. Výnimkou bola verzia G7 One, zaradená do programu Android One, ktorá dostala Pie už v novembri. Štandradný model zatiaľ čaká.

Kým niektorí výrobcovia už stihli poiužívateľom sprístupniť update aj na staršie zariadenia, tohtoročný top model LG sa dočká až v prvom kvartáli budúceho roka.

LG G7 ThinQ

Informáciu o plánovanom sprístupnení zverejnil výrobca na svojej webovej stránke. Je jasné, že údaj platí pre domáci kórejský trh, ostatné krajiny budú nasledovať až neskôr.

Takže, majitelia LG G7, obrňte sa trpezlivosťou. Prvý kvartál sa už síce blíži, no výrobca nespresnil termín, kľudne to môže byť až v marci 2019. Keď sa vyskytnú nečakané problémy, tak aj neskôr.

Do Európy sa aktualizácia dostane až týždne po sprístupnení v Kórei. A to už môže byť druhý kvartál, na svete bude LG G8 a Google predstaví ďalšiu verziu Androidu.

Zdroj: webovej stránke

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188