Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Slovenská pošta: pribudne mobilná aplikácia a platby kartou ktorejkoľvek banky

· · Diskusia
Slovenská pošta v rámci zefektívnení prevádzky prinesie v budúcom roku niekoľko pozitívnych zmien. Konečne budeme môcť platiť akoukoľvek platobnou kartou a pribudne aj mobilná aplikácia.

Bližšie informácie o aplikácii a jej funkciách sme sa zatiaľ nedozvedeli. Slovenská pošta ju pripraví v rámci stratégie "Pošta 2020", ktorá je zameraná na vyššiu efektivitu a modernizáciu služieb pre zákazníkov.

Postova karta

Okrem úsporných opatrení na zlepšenie hospodárskych výsledkov, plánuje pošta investovať do modernizácie služieb a produktov. V budúcom roku tak pribudne možnosť platiť kartou ktoroukoľvek banky na pobočkách pošty.

Pokiaľ budú na pobočkách dostupné tradičné platobné terrminály aj pre bezkontaktné platby, možno budeme od roku 2019 na poštách platiť aj mobilom.

Dnes sa dá na pošte platiť okrem hotovosti iba platobnou kartou Poštovej banky alebo špeciálnou Poštovou kartou, na ktorú si dobijete kredit. Poslúži aj na zbieranie bonusových bodov za využité služby. Body potom uplatníte napríklad pri nákupe tovaru v internetovom obchode Slovenskej pošty.

Zdroj: posta.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188