Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Ahaaa pred hovorom pripomenie, čo chcete povedať

· · Diskusia
Šikovná aplikácia slovenského vývojára je určená všetkým zábudlivcom, ktorí si až po skončení hovoru uvedomia, že chceli hovoriť ešte o ďalšej veci, no zabudli.

Určite aj vám sa už niekedy stalo, že ste s niekým dotelefonovali, a v tu chvíľu ste si spomenuli, že ste mu chceli povedať niečo dôležité. Len ste na to počas hovoru zabudli. S mobilnou aplikáciou s príznačným názvom Ahaaa, sa vám to už nestane.

Funguje to jednoducho. Vytvoríte si poznámku ku konkrétnemu kontaktu, pridáte krátky text a uložíte. Pri najbližšom hovore, je jedno, či budete volať vy alebo kontakt vám, sa na displeji telefónu spolu s kontaktom zobrazí aj vytvorená poznámka.

Ahaaa

V odomknutej verzii si viete poznámku farebne upraviť tak, aby vám hneď udrela do očí. Pripomienka sa zobrazuje na displeji telefónu aj počas celého hovoru s možnosťou poznámku upraviť alebo vymazať. Reálne ju však upravíte alebo vymažete až po dotelefonovaní, kedy vám aplikácia túto možnosť ponúkne.

Ahaaa je určená pre operačný systém Android 5.0 a vyšší. Bezplatne si ju stiahnete z Google Play. Farebná úprava, zálohovanie a obnova zo zálohy sa odomkne po príspevku vývojárovi. Na výber máte príspevok na kávu, burger alebo pizzu. Káva stojí 1,19 €.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188