Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Galaxy S9 a S9+ dostávajú Android 9 s prostredím One UI

· · Diskusia
Európou sa začala šíriť aktualizácia na najnovší Android pre top modely radu Galaxy S9. Spolu s novou platformou prichádza aj nové používateľské prostredie One UI.

Po týždňoch testovania je update na Android 9 Pie s prostredím One UI tu. Pôvodne mala byť aktualizácia pre rad Galaxy S9 vydaná podľa výrobcu v januári, majitelia obidvoch modelov však dostali malý vianočný darček. V niektorých európskych regiónoch už počas týchto dní prichádza na prvé zariadenia.

Medzi prvých šťastných patria používatelia v Nemecku. Aj čitateľ Stano, ktorý nám do článku poskytol screenshot, si v telefóne zmenil región na Nemecko, aby si mohol update stiahnuť.

Android 9 Galaxy S9

Inštalačný balík má veľkosť približne 1750 MB a jeho súčasťou je okrem Androidu 9 Pie aj nové používateľské prostredie One UI. Informácie o novom rozhraní sme vám priniesli v článku Samsung One UI: obsah a funkcie na dosah ruky.

Novinkám, ktoré prináša Android 9 Pie, sme sa venovali v článku Android P: ovládanie gestami, umelá inteligencia a jednoduchosť.

Majitelia Galaxy Note 9 zatiaľ na svoju aktualizáciu stále čakajú. Za čitateľský tip a screenshot ďakujeme.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188