Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei P20 a P20 Pro dostávajú na Slovensku aktualizáciu na Android 9

· · Diskusia
Huawei pred nedávnom sprístupnil najnovšiu verziu Androidu Pie pre majiteľov radu P20. V týchto dňoch sa spolu s nadstavbou EMUI 9 dostáva na zariadenia slovenských používateľov.

Inštalačný balík s očakávanou aktualizáciou má viac než 4 GB, preto na jeho stiahnutie odporúčame použiť stabilné Wi-Fi pripojenie.

Vylepšená navigácia v systéme umožňuje ovládanie gestami, medzi novinkami nájdete sekciu Digitálne zdravie a súčasťou novej verzie je funkcia HiVision, ktorá umožňuje rozpoznať významné pamiatky či slávne umelecké diela. Stačí zamieriť fotoaparátom smartfónu na objekt a používateľ dostane potrebné informácie.

Huawei P20 Pro Android 9

Najnovšia verzia EMUI prináša aj druhú generáciu technológie GPU Turb 2.0. Dokáže zdokonaliť dotykové ovládanie v hrách a funguje v spolupráci s funkciou App Assistant, vďaka čomu by malo byť hranie mobilných hier ešte plynulejšie.

Novinkám, ktoré prináša Android 9 Pie, sme sa venovali v článku Android P: ovládanie gestami, umelá inteligencia a jednoduchosť.

Za čitateľský tip a screenshoty ďakujeme.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188