Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Apple sprístupnil darovanie nákupov v aplikáciách

· · Diskusia
Aktualizované pravidlá pre vývojárov dovoľujú implementovať do aplikácie možnosť nakúpiť obsah ako darček. Doteraz sa dala darovať len celá platená aplikácia.

Darovať platený obsah v aplikácii (in-app purchase) doteraz nebolo možné, mohli ste len niekomu poslať ako darček celú platenú aplikáciu. Ďalšie nákupy však už boli na pleciach obdarovaného.

V nových pravidlách Apple zmenil podmienky a záleží len na konkrétnom vývojárovi, či novú možnosť vo svojej aplikácii sprístupní. Darovaný obsah sa však nedá vymeniť a môže ho vrátiť len darujúci.

App Store

Pokiaľ chcete dnes niekomu darovať platenú aplikáciu, stačí kliknúť na tri bodky vedľa ceny za softvér a z kontextového okna vybrať položku Darovať Aplikáciu. Zadáte e-mail obdarovaného, dátum, krátky text a odošlete.

Kedy a v akých aplikáciách bude darovanie plateného obsahu dostupné, je teraz v rukách vývojárov. Pravidlá Apple aktualizoval len pred pár dňami.

Zdroj: Zdroj: developer.apple.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188