Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Apple iPad Pro sa mierne ohýba. Podľa výrobcu je to normálne

· · Diskusia
Niektorí používatelia na internete zverejnili fotogtafie svojich tabletov, na ktorých na prvý pohľad jasne vidno jemné ohnutie konštrukcie. Apple problém priznáva.

Keď koncom októbra Apple uvádzal nové iPady Pro, chválil sa konštrukciou s hrúbkou iba 5,9 milimetra. Čoskoro sa však ukázalo, že je to slabé miesto inak výborne vybavených tabletov.

Niektorí používatelia sa začali sťažovať na prehnutú konštrukciu. U niekoho sa problém prejavil až po týždňoch používania, iní ostali nemilo zaskočení už po otvorení nového balenia. Treba priznať, že nie každý iPad Pro trpí týmto neduhom.

Apple iPad Pro bend
obr: theverge.com

Apple pre portál The Verge potvrdil, že niektoré tohtoročné iPady Pro majú hliníkové šasi mierne prehnuté, ale nepovažuje to za chybu. Má to byť vedľajší účinok výrobného procesu. V priebehu času sa už nemá zhoršovať ani negatívne ovplyvniť výkon.

Apple iPad Pro bend
obr: theverge.com

Ohnutie vzniklo v dôsledku chladenia častí, ktoré zahŕňajú kovové a plastové časti. Preto sa problém týka najmä LTE modelu, ten má na zadnej strane plastové predely antén. Aj keď ide len o kozmetickú vadu, ktorá nemá vplyv na funkčnosť zariadenia, hnev majiteľov tabletov je pochopiteľný.

Apple im ponúka výmenu kus za kus, musia to ale stihnúť do dvoch týždňov od zakúpenia. Tí, čo prehnutie konštrukcie spozorujú až po dlhšom čase, tak majú smolu. Pokiaľ napriek tejto nevýhode uvažujete nad kúpou tohtoročnej generácie a zaujímajú vás kompletné parametre, nájdete ich v základnom infe Apple iPad Pro 11 a Apple iPad Pro 12.9 (2018) .

Zdroj: potvrdil

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188