Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka: viac dát v EÚ roamingu a vylepšená Moja zóna

· · Diskusia
Štvorkári, ktorí pocestujú do krajín EHP, sa určite potešia navýšeniu dátových balíkov využiteľných v zahraničí. Ďalšou novinkou je vylepšený samoobslužný zákaznícky portál.

Pri ceste do krajín EHP (okrem členských krajín EÚ je to aj Island, Nórsko a Lichtenštajnsko) môžu zákazníci štvrtého operátora využívať dátové balíky s mierne vyšším objemom dát.

Doteraz mali v programoch Sloboda 100+, Sloboda 300+ a Sloboda Nekonečno+ k dispozícii 0,83 GB, teraz môžu bez ďalších poplatkov predátovať 1,1 GB. Viac dát je dostupných aj v balíku Giga. Namiesto 0,56 GB obsahuje 0,75 GB dát využiteľných v krajinách EÚ, na Islande, v Nórsku a Lichtenštajnsku. Nové objemy dát sú platné od piatka 14. decembra.

4ka Moja zona

Samoobslužný portál Moja zóna sa dočkal vylepšenia. Zákazníci tu majú prehľad o všetkých svojich aktívnych programoch a balíkoch, skontrolujú si tu spotrebu, dobijú krediť, a nastavia automatickú obnovu služieb z platobnej karty. Zóna je teraz prehľadnejšia s jednoduchým nastavením služieb.

Až do 30. 6. 2019 platí akciová ponuka pre tých, čo si aspoň raz automaticky obnovia niektorú službu. Teda z platobnej karty sa uhradí cena za nový paušál alebo dátový balík. Počas štyroch mesiacov môžu bezplatne získať až štyri gigabajty dát. O ponuke sme vás informovali už pred pár dňami článkom 4ka: za automatickú platbu získate až 4 GB dát zadarmo.

4ka data

Operátor na svojej webovej stránke vysvetľuje, že ponuku 1 GB dát platných v celej EÚ na 30 dní za každú automatickú obnovu môžete získať k novým paušálom Sloboda 100, Sloboda 300 Sloboda Nekonečno, Sloboda 100 +, Sloboda 300 +, Sloboda Nekonečno + a dátovému balíku Giga s obnovou.

Ponuku 1 GB dát platných v SR na 30 dní za každú automatickú obnovu môžete získať k novým paušálom Sloboda Data, TO. a Moja 100VKA.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188