Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Apple predáva v USA iPhone XR už od 449 USD. Výmenou za starší iPhone

· · Diskusia
Pokiaľ máte v blízkej dobe cestu do USA, môžete využiť akciovú pokunu na kúpu iPhonu XR. Na predajni odovzdáte svoj starý iPhone a nový XR získate so zľavou až 300 dolárov.

Je to snáď prvýkrát v histórii firmy, čo sa nový produkt predáva za výrazne nižšiu než odporúčanú cenu. Ani cez Black Friday sa zákazníci nedočkali tak vysokej zľavy.

Zníženie ceny zároveň nahráva špekuláciám, ktoré už dlhší čas kolujú internetom - že predaje farebného iPhonu XR nie sú podľa očakávaní.

Apple iPhone XR

Možno aj preto Apple pristúpil na americkom trhu k časovo obmedzenej ponuke. Nový iPhone XR môžete získať už od 449 USD. Podmienkou je priniesť niektorý starší model radu iPhone 6, 6S, 7 alebo iPhone 8. Pre výslednú zľavu z ceny iPhonu XR je dôležitý stav starého telefónu.

Dokedy presne platí limitovaná ponuka výrobca na svojej stránke neprezradil. Spomína len dostupnosť a skladové zásoby na predajniach. Pre iné trhy podobne znížená cena nie je dostupná.

Recenziu farebného iPhonu hľadajte na našom webe pod názvom Apple iPhone XR - farebný experiment. Na Slovensku je cena 64 GB verzie stanovená na 869 eur. K cene 449 USD treba ešte pripočítať miestnu daň.

Zdroj: apple.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188