Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Príbehy na Instagrame môžu byť aj súkromné

· · Diskusia
Svoje stories budete môcť po novom zdieľať len s blízkymi priateľmi. Funkcia vznikla s cieľom pridať viac súkromia. Používatelia sa tak môžu v príbehoch deliť aj o osobnejšie momenty.

Príbehy poznáme na Instagrame už dlhší čas. Môžete pomocou nich zdieľať rôzne fotografie alebo videá, ktoré automaticky po 24 hodinách od pridania zmiznú.

Príspevky doteraz mohol vidieť každý, kto sa nachádza vo vašom zozname sledovateľov. Teraz už publikum príbehov môžete obmedziť. Nová funkcia sa volá Blízki priatelia.

Instagram

Ponúka možnosť zdieľať príbehy len s určitou skupinou ľudí, ktorú si pridáte do osobitného zoznamu. Ostatní používatelia príspevok neuvidia. V príbehoch tak môžete zverejniť viac vecí zo súkromia aj osobnejšie momenty, ktoré chcete ukázať iba blízkym ľuďom.

Používateľov si do zoznamu blízkych priateľov pridáte vo svojom profile. Možnosť nájdete v bočnej ponuke. Súkromné zdieľanie je na obrazovke príbehu označená zeleným kruhom s bielou hviezdou.

Zdroj: Instagram

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188