Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Google Play dostáva nový a jednoduchší dizajn

· · Diskusia
Aktualizované používateľské rozhranie získava viac z Material dizajnu, ktorý Google už dlhší preferuje. Základom je jednoduchosť. Hlavná ponuka sa po novom sústredí len na aplikácie a hry. Niektoré prvky sú popresúvané.

Google nejaký čas pracoval na vynovení používateľského rozhrania vo svojom obchode Play. Nová aktualizácia sa v týchto dňoch dostáva k verejnosti. Čerpá z Material dizajnu a je zameraná na jednoduchšie používanie aplikácie.

Google Play

Pribudlo viac bielych plôch, ktoré nájdeme napríklad v ponuke Moje aplikácie alebo Nastavenia. Hlavná obrazovka je teraz zameraná len na hry a aplikácie, pričom filmy, hudba a knihy boli presunuté do bočnej posuvnej ponuky. Na niektorých miestach chýba vyhľadávanie, takže sa budete musieť po novom vrátiť o krok späť.

Drobných zmien sa dočkala aj ponuka účtu či zoznamu želaní. Nová aktualizácia má číslo 12.6.13 a k používateľom sa dostáva postupne. Ak ju ešte nevidíte, môže pomôcť reštart aplikácie.

Zdroj: 9to5google.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188