Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Vivo NEX 2 s dvomi displejmi spoznáme 11. decembra

· · Diskusia
December nebude v technologickom svete nudný. Svoje novinky pripravuje Huawei, Samsung aj Nokia, a čoskoro spoznáme ďalší smartfón radu NEX, tentoraz prekvapí dvojicou displejov.

Vivo patrí medzi inovatívnych výrobcov, už viackrát prinieslo zaujímavé novinky. Naposledy sme v redakcii otestovali 6,6'' android s výsuvnou prednou kamerou. Recenziu hľadajte pod názvom Vivo NEX S (NEX Ultimate) - priekopník s čítačkou pod displejom.

Vivo NEX 2

Či bude mať aj pripravovaná novinka NEX 2 vysúvaciu kameru netušíme, isté je, že príde s dvomi obrazovkami, jednou vpredu druhou vzadu. Hlavný 6,59-palcový AMOLED displej s rozlíšením 1080 x 2316 bodov a pomerom strán 19,3:9 by mal byť rovnaký ako na NEX S.

Sekundárny displej na zadnej strane by mal mať pomer 16:9 a podľa krátkeho videa zverejneného na stránke výrobcu nebude chýbať trojitý fotoaparát. Snímač odtlačkov zrejme nájdeme integrovaný do hlavného displeja. Špekuluje sa o 10 GB operačnej pamäti RAM a 128 GB úložisku.

Všetky podrobnosti sa dozvieme 11. decembra a kompletné informácie vám prinesieme v základnom infe.

Zdroj: vivo.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188