Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Xiaomi Mi Store vynovuje predajňu a láka na otváracie zľavy

· · Diskusia
V obchodnom centre Bory Mall v Bratislave bude 7. decembra otvorená nová predajňa Xiaomi Mi Store. Ponúkne širší výber produktov a niektoré zariadenia môžete v tento deň kúpiť s viac než 50 % zľavou. Onedlho pribudne ďalšia predajňa v Žiline a bratislavskom Avione.

Presne pred rokom pribudla na Slovensku prvá predajňa s výrobkami čínskej značky Xiaomi. Tento týždeň, 7. decembra o 11-tej hodine, sa v rámci OC Bory Mall presunie do väčších priestorov.

Kúpou zariadení zo slovenskej distribúcie získate plnohodnotnú dvojročnú záruku, podnikatelia ocenia možnosť odrátať si DPH, v balení nájdete európsku nabíjačku a nemusíte dlhé týždne čakať na doručenie produktu či jeho reklamáciu.

Mi Store

Kto bude mať v piatok cestu okolo alebo si nájde čas a pôjde sa do vynovenej predajne pozrieť, môže získať niektoré produkty za výhodnú cenu.

So zľavou si budete môcť kúpiť:
- Redmi Note 5 32 GB za 94,50 eur
- Redmi S2 32 GB za 84,50 eur
- Mi Band 3 za 14,90 eur
- Mi Pocket Speaker za 5,90 eur
- Mi Body Scale za 17,45 eur

Xiaomi Redmi Note 5

Ku každému zakúpenému telefónu dostane prvých 200 zákazníkov štupľové slúchadlá Mi basic v hodnote 8,90 eur za jeden cent. Každý zákazník bude môcť pri budúcom nákupe využiť 20 % zľavu.

Nová predajňa sa pripravuje aj v bratislavskom obchodnom centre Avion a žilinskom Auparku. Otvorenie je naplánované na 14. decembra. Predopkladáme, že aj v prípade týchto predajní môžete počítať s atraktívnymi otváracími cenami vybraných produktov.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188