Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Inteligentné osvetlenie Ikea bude podporovať aplikáciu Xiaomi Mi Home

· · Diskusia
Už od decembra bude v Číne séria inteligentného osvetlenia pre domácnosti značky Ikea prepojená s platformou IoT od Xiaomi.

V portfóliu Xiaomi nájdeme nielen smartfóny, ale aj širokú ponuku inteligentných zariadení do domácnosti a rôzneho príslušenstva.

Najnovšie sa čínsky výrobca spojil so švédskym obchodným domom Ikea a uzatvorili partnerstvo. Smart produkty zo série TRÅDFRI budú podporovať prepojenie s Xiaomi platformou pre IoT - aplikáciou Mi Home a hlasovým asistentom Xiao AI.

Xiaomi Ikea

Do aplikácie od Xiaomi si môžete pridať rôzne domáce spotrebiče, senzory, AI reproduktory a ďašie inteligentné zariadenia. Onedlho tam pribudnú produkty TRÅDFRI od Ikey.

Kompatibilita medzi inteligentným osvetlením značky Ikea a platformou IoT od Xiaomi bude k dispozícii najskôr v Číne, no dá sa očakávať, že neskôr bude sprístupnená pre ďalšie trhy.

Niektoré smart produkty Ikey už dnes podporujú Google asistenta, Alexu od Amazonu a Apple HomeKit.

Zdroj: blog.mi.com, newsroom.inter.ikea.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188