Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom ukončí predaj papierových dobíjacích kupónov na Easy a Juro

· · Diskusia
Papierové dobíjacie kupóny pre predplatené karty Telekomu a virtuálneho operátora Jura sa od nového roka stanú minulosťou. Prednosť dostanú digitálne formy.

Telekom pred vyše 20-timi rokmi, ešte pod značkou Eurotel, uviedol na trh viaceré predplatené karty a spolu s nimi aj spôsob dobíjania kreditu a ich fungovania. Teraz éra stieracích kupónov so 14-miestnym kódom v Telekome končí.

Zákazníci upredmostňujú iný spôsob obnovy kreditu: z mesačného paušálu, cez internet, bankomat, platobný terminál či Telekom aplikáciu. V roku 2018 využili dobíjacie kupóny už len 3 % zákazníkov.

Telekom dobijanie kreditu

Zákazníci si budú môcť kúpiť dobíjacie kupóny do konca roka 2018 resp. do vypredania zásob na predajných miestach. Kupóny budú platné aj v ďalšom období, takže zákazníci si nemusia dobíjať kredit zo zakúpených kupónov hneď, ale aj v budúcnosti. Po vypredaní zásob u partnerov však predplatené kupóny už nebudú v predaji.

Telekom dobijanie kreditu

Aj naďalej ostáva množstvo iných spôsobov dobíjania kariet:
- cez Telekom aplikáciu
- z mesačného programu
- cez internet
- cez Facebook
- cez aplikáciu Viamo
- cez POS terminály
- cez bankomaty
- v Telekom centrách
- v zberniach Tiposu
- na pošte
- cez iné bankové kanály

Ukončením predaja papierových kupónov zníži operátor spolu so zákazníkmi aj dopad na životné prostredie – menej papierov, menej obalov a viac osohu pre environmentálne fungovanie v spoločnosti.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188