Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

K Huawei P20 Pro získate bezplatne hodinky Watch GT

· · Diskusia
Od decembra bude top model Huawei dostupný u vybraných predajcov v špeciálnom balení spolu s inteligentnými hodinkami Watch GT.

Huawei P20 Pro ukrýva v elegantnej a vodeodolnej konštrukcii výbavu, ktorá uspokojí aj náročného používateľa. Super AMOLED displej s 6,1'' uhlopriečkou a pomerom strán 19:9 dostal Full HD+ rozlíšenie, čítačku odtlačkov nájdete tam, kde ju v redakcii vidíme najradšej - dole pod displejom.

Huawei P20 Pro

Hlavným lákadlom P20 Pro je trojica zadných fotoaparátov. Hlavný 40 Mpix snímač dopĺňa 20 Mpix monochromatický, tretím je 10 Mpix teleobjektív s clonovým číslom f/2.4, 3-násobným optickým priblížením a optickou stabilizáciou, ktorá tu je kombinovaná s digitálnou.

Huawei P20 Pro

Kto sa zaujíma o P20 Pro najmä kvôli fotoaparátu, určite by si mal prečítať článok Takto fotí Huawei P20 Pro. Nájde tam nielen skúšobné snímky a videá, ale aj komentár kolegu Richarda. Podrobnú recenziu hľadajte pod názvom Huawei P20 Pro - útok na prvú ligu.

Od 1. decembra získate pri kúpe telefónu v obchodnej sieti NAY a Planeo bezplatne nové hodinky Huawei Watch GT. Sú vyrobené z kombinácie keramiky a nerezovej ocele, ktorá je ošetrená DLC povrchovou úpravou, vďaka čomu sľubuje výrobca trvanlivosť po dobu niekoľkých desiatok rokov.

Huawei Watch GT

Ponúkajú klasický dizajn, dve hardvérové tlačidlá na ovládanie a 1,39-palcový dotykový AMOLED displej. Poháňa ich čipset Cortex-M4 a operačný systém LiteOS. Zmerajú vám tep srdca, zmonitorujú spánok, zaznamenajú fyzickú aktivitu a nemusíte sa obávať ošplechnutia vodou.

Batéria s kapacitou 420 mAh by mala podľa výrobcu vydržať na jedno nabitie až dva týždne. Aj pri povolenom meraní tepu a cvičení 90 minút do týždňa. Podrobné špecifikácie nájdete v základnom infe. Hodinky už v redakcii testujeme.

Huawei P20 Pro spolu s hodinkami Watch GT kúpite za odporúčanú cenu 799 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188