Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Vyššia verzia Nokie 7.1 so 4 GB RAM prichádza na Slovensko

· · Diskusia
Na predvianočnom trhu pribudol v slovenských obchodoch vyšší model vybavený 4 GB operačnou pamäťou a 64 GB úložiskom. Ďalšou zmenou oproti základnej verzii sú dva sloty na SIM kartu.

Nokia 7.1 dostala elegantný dizajn a 5,83-palcový natiahnutý Full HD+ displej s technológiou PureDisplay a podporou HDR10. Telefón je zaradený do programu Android One, takže sa môžete tešiť na pravidelné a rýchle aktualizácie systému.

Nokia 7.1

Medzi kľúčové špecifikácie patrí Snapdragon 636, 4 GB RAM a 64 GB vnútorná pamäť. Zadný fotoaparát tvorí hlavný 12-megapixelový snímač s clonovým číslom f/1.8 a sekundárny s 5 Mpix rozlíšením a svetelnosťou f/2.4. Nechýba podpora umelej inteligencie, filtre ani manuálny režim. Videá zhotovíte maximálne vo Full HD rozlíšení.

Nokia 7.1

Podrobné informácie o výbave sa dočítate v základnom infe. Nokia 7.1 bude k dispozícii v modrej (Midnight Blue) a neskôr v striebornej farbe (Gloss Steel).

Odporúčaná cena je stanovená na 339 eur. Za nižšiu verziu s kombináciou 3 GB RAM a 32 GB úložiska zaplatíte 319 eur.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188