Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus 6T príde v edícii McLaren

· · Diskusia
Výrobca uzavrel partnerstvo so stajňou Formuly 1. Už v decembri predvedie model vytvorený v spolupráci s McLarenom. Máme sa pripraviť na rýchlosť.

Limitovaná edícia OnePlus nie je novou myšlienkou výrobcu. Už pri modeli OnePlus 6 ste mali na výber zo štyroch farebných verzií a špeciálnej Marvel Avengers edície.

Všetky varianty sme mali naraz v redakcii a ich fotografie sme vám priniesli v článku OnePlus 6 vo všetkých farbách.

OnePlus McLaren

Na december čínsky výrobca pripravuje špeciálnu verziu vytvorenú v spolupráci so značkou McLaren. Premiéra je ohlásená na 11. decembra a vizuál sprevádza slogan Salute to Speed, teda Pozdravte rýchlosť.

Na mikrostránke oneplus.com/sk/mclaren nájdeme aj návrh dizajnu s popisom hlavných funkcií pripravovanej novinky. Tešiť sa môžeme na rýchlosť a plynulosť systému, čítačku odtlačkov integrovanú do displeja a podporu 5G sietí.

Všetko podstatné o McLaren edícii sa dozvieme 11. decembra. Pripravovaná novinka bude vychádzať z modelu OnePlus 6T. Kolega Tomáš ho už testuje, a tak v priebehu niekoľkých týždňov nájdete na našom webe aj kompletnú recenziu.

Zdroj: oneplus.com/sk/mclaren

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188