Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Unikajú nové informácie o Motorole Moto G7, G7 Plus a Z4

· · Diskusia
V budúcom roku by mala prísť ďalšia generácia radu Moto G a Moto Z. Na webe sa už objavili prvé informácie o hardvérovej výbave aj rendery s dizajnom.

Podľa webu gizmochina.com by Moto G7 mala dostať čipset Snapdragon 660, 4 GB operačnú pamäť RAM, minimálne 32 GB úložisko a 2820 mAh batériu. Plus verzia má ponúknuť nový čipset Snapdragon 710, rovnakú veľkosť RAM, 64 GB vnútornú pamäť a 3500 mAh akumulátor.

Motorola Moto

V natiahnutom displeji obidvoch modelov nemá chýbať malý výrez na prednú kameru, vzadu môžeme očakávať duálne fotoaparáty. Prvé rendery zároveň naznačujú, že by mal ostať 3,5 mm jack, čítačku vidno na zadnej strane.

Je takmer isté, že Moto Z4 príde s podporou pre 5G siete cez moto mód, ktorý bol uvedený spolu s predchodcom Moto Z3.

Motorola Moto

O výkon by sa mal postarať zatiaľ nepredstavený čipset Snapdragon 8150 a 6 GB operačná pamäť. Na uloženie dát by pripravovaná novinka mala ponúknuť 128 GB vnútorný priestor a slot na microSD kartu.

Nové modely radu Moto G7 a Moto Z4 by sme mali spoznať v budúcom roku, možno niektoré uvidíme už aj na februárovej výstave MWC v Barcelone.

Zdroj: gizmochina.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188