Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Instagram prinesie nové jednoduchšie a čistejšie rozhranie profilov

· · Diskusia
Sociálna sieť bude zmenu rozhrania zavádzať postupne. Používateľov čakajú nové ikony, reorganizované funkcie, zmeny tlačidiel a spôsobu navigácie medzi kartami. Cieľom je priniesť jednoduchšie a čistejšie zobrazovanie profilov.

Instagram patrí medzi najpopulárnejšie sociálne siete súčasnosti. Stále napreduje, čoho dôkazom sú nové funkcie a rôzne zmeny. Naposledy sme vás informovali o tom, že sa chystá pomocou novej metódy strojového učenia urobiť poriadok s falošnými profilmi.

Profilov sa však dotkne aj ďalšia zmena. Majú dostať nové používateľské rozhranie s jednoduchším a čistejším dizajnom.

Instagram

Zmeny by sa mali používateľom zobrazovať postupne, v priebehu najbližších týždňov. Pribudnú nové ikony, pričom niektoré zo starých budú nahradené textom. Čakať môžete aj reorganizované funkcie, zmeny tlačidiel a spôsobu navigácie medzi kartami. Profilové fotky po novom prejdú na pravú stranu a počet sledovateľov už nebude hore. Nové umiestnenie je nenápadnejšie a nižšie. Oddelene budú v profiloch uvádzaní aj spoloční followeri.

Novinky sa počas testovacej fázy nemusia zobrazovať každému. Instagram s nimi bude experimentovať a veci meniť za pochodu, pričom bude dôležitá aj spätná väzba používateľov. Finálny variant predstaví až po dôkladnom testovaní.

Zdroj: Instagram

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188