Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Galaxy A9 na Slovensku

· · Diskusia
V slovenských obchodoch sa začal predávať 6,3'' android od Samsungu, ktorý je prvým smartfónom na svete so štvoricou zadných fotoaparátov.

Každý zo štyroch snímačov v Samsungu Galaxy A9 plní inú funkciu. Hlavný s 24 Mpix rozlíšením a clonovým číslom f/1.7 využijete na bežné fotografie a poslúži aj pri snímaní v zhoršených svetelných podmienkach. 10 Mpix teleobjektív s clonou f/2.4 ponúka dvojnásobný optický zoom.

Samsung Galaxy A9

Širokouhlý 8 Mpix fotoaparát so 120° uhlom záberu oceníte pri snímaní krajiny, historických pamiatok, skupinových fotografií alebo v interiéri. Štvrtý 5 Mpix fotoaparát so svetelnosťou f/2.2 a so selektívnou hĺbkou ostrosti vytvorí fotografie s rozmazaným pozadím. Fanúšikov selfie poteší predná 24 Mpix kamera.

Samsung Galaxy A9

Zadnú stranu pokrýva zaoblené sklo, vpredu nájdeme 6,3-palcový natiahnutý Full HD+ displej. V novinke beží Snapdragon 660 doplnený 6 GB operačnou pamäťou a 128 GB úložiskom. Rozšírite ho microSD kartami do veľkosti 512 GB, pričom neprídete o dual SIM funkciu. Pamäťovka má samostatný slot. Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v našom základnom infe.

Samsung Galaxy A9 sa na Slovensku predáva za odporúčanú cenu 579 eur. V čiernej farbe ho kúpite v Orangei, špeciálna gradientná modrá (Lemonade Blue) je dostupná v značkových predajniach Samsungu a v internetovom obchode obchod-samsung.sk.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188