Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Oppo A7: 6,2'' elegán so 4230 mAh batériou

· · Diskusia
Čínsky výrobca rozšíril svoje portfólio o cenovo dostupnú novinku, ktorá zaujme netradičným prevedením zadného krytu a silnou batériou.

Oppo A7 je určený menej náročným zákazníkom, ktorí nevyhľadávajú lesklé čierne "placky", ale chcú sa odlíšiť zaujímavou farbou smartfónu. Novinka dostala výbavu nižšej strednej triedy a láka na veľký natiahnutý displej s len malým kvapkovitým výrezom v jeho hornej časti.

Oppo A7

Antireflexná vrstva na 6,2-palcovej obrazovke má zvýšiť celkový jas displeja o 35 % a ponúknuť dobré pozorovacie uhly. Displej s HD+ rozlíšením chráni odolné sklo Gorilla Glass.

Oppo A7

O cenovo dostupnej kategórii svedčí zvolená hardvérová výbava. Nájdeme tu Snapdragon 450, 4 GB operačnú pamäť RAM, 32 GB úložisko s podporou microSD kariet a starší microUSB konektor. Nečakajte 800 MHz frekvenciu ani NFC.

Oppo A7

Fanúšikov selfie poteší predná 16 Mpix kamera. Duálny zadný fotoaparát kombinuje 13 Mpix a 2 Mpix snímač, a umožňuje vytváranie portrétov s rozmazaným pozadím. Nad Androdiom Oreo pobeží vlastná nadstavba ColorOS. Batéria s kapacitou 4230 mAh by mala podľa výrobcu postačiť na dva dni používania.

Oppo A7 sa bude predávať na vybraných trhoch v dvoch farebných verziách: Glaze Blue, Glaring Gold. Cena je približne 270 eur.

Zdroj: oppo.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188