Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Na Samsungu S9 a S9+ si môžete vyskúšať beta verziu rozhrania One UI

· · Diskusia
Majitelia niektorého z tohtoročným top modelov radu Galaxy S sa môžu zúčastniť testovania nového prostredia určeného na ovládanie smartfónu jednou rukou.

Na nedávnej developerskej konferencii SDC Samsung ukázal, ako si predstavuje budúcnosť skladacích smartfónov a uviedol aj novú verziu používateľského prostredia One UI, ktoré umiestňuje najrelevantnejší obsah do spodnej polovice obrazovky.

One UI

Podľa Samsungu je to prirodzenejšie a pohodlnejšie pre držanie zariadenia jednou rukou. Napríklad smartfónu s veľkým ohybným displejom. Ten svoj nazval Infinity Flex Display. Spolu One UI umožní telefón používateľom robiť veci, ktoré s obyčajným mobilom nie sú možné.

Samsung One UI

Nové rozhranie si môžu vyskúšať aj bežní majitelia modelov Galaxy S9 a S9+, nemusia patriť medzi developerov. Samsung nedávno odštartoval beta program One UI, stačí sa zaregistrovať v aplikácii Samsung Members. Prihlášku na testovanie nájdete v časti Oznámenia.

Aktualizačný balík má približne 1 GB, preto na jeho stiahnutie odporúčame použiť Wi-Fi pripojenie.

Zdroj: sammobile.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188