Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Pixel 3 Lite vraj dostane Snapdragon 670 a 5,6'' Full HD+ displej

· · Diskusia
Na internete sa objavili fotografie údajnej lite verzie tohtoročných Pixelov. Zverejnil ich Rus s prezývkou Rozetked, ktorý dostal snímky a informácie o výbave od anonymného zdroja.

Dvojica nových Pixelov tretej generácie mala premiéru začiatkom októbra. Tvorí ju 5,5'' Pixel 3 a 6,3'' Pixel 3 XL. V posledných dňoch pribudli na internete zatiaľ neoverené informácie o novom modeli s prívlastkom Lite.

Google doteraz slabšie vybavenú verziu Pixelov neponúkal. Možno chce osloviť aj zákazníkov s nižším rozpočtom.

Pixel 3 Lite

Pixel 3 Lite s kódovým označením Sargo by mal mať plastovú konštrukciu, 5,56-palcový natiahnutý Full HD+ displej s rozlíšením 1080 x 2220 pixelov, čipset Snapdragon 670, 4 GB operačnú pamäť RAM a 32 GB úložisko bez podpory microSD kariet.

Pixel 3 Lite

Narozdiel od lepšie vybavených súrodencov nemá lite verzii chýbať 3,5 mm jack. Zadný fotoaparát má ponúknuť 12 Mpix rozlíšenie, predná kamera 8 Mpix snímač. O dostatok energie by sa vraj postará 2915 mAh batéria a samozrejmosťou má byť Android 9 Pie.

Pixel 3 Lite

Či sú informácie správne si zatiaľ netrúfame odhadnúť. Snímky sa snažia pôsobiť vierohodne, vzhľad telefónu kopíruje dizajn tohtoročných Pixelov s typickým farebným bočným tlačidlom a čítačkou odtlačkov vzadu.

Na zadnej strane však namiesto tradičného písmena G vidno znak, ktorý sa podobá na písmeno C. Môže ísť o prototyp, na ktorom Google nechce zverejňovať svoje logo.

Zdroj: rozetked.me

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188