Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung spustí betu Androidu Pie a predstaví UX pre skladacie displeje

· · Diskusia
Zajtra začína vývojárska konferencia Samsung Developer Conference (SDC), na ktorej sa dozvieme aj novinky z mobilnej divízie. Vydaná aplikácia prezradila, že Samsung sprístupní beta verziu Androidu Pie a ukáže rozhranie určené pre skladacie displeje.

Už včera sme vás informovali o zmene profilovej fotografie na Facebooku Samsungu, ktorá naznačila skorý príchod ohybných displejov.

V stredu 7. 11. o 19-tej hodine nášho času sa v rámci SDC koná Opening Keynote, na ktorom vystúpi aj DJ Koh. Mohli by sme sa tak dozvedieť informácie o budúcnosti mobilnej divízie a pripravovaných novinkách. Niečo už naznačila mobilná aplikácia SDC18 určená účastníkom konferencie.

SDC 2018

V sekcii s názvom New Galaxy UX sa dozvieme, že ide o novú verziu používateľského rozhrania pre smartfóny s beta programom Androidom Pie a ukáže, ako môže skladací displej priniesť úplne nový zážitok z používania.

Konferencia okrem iného odhalí aj novinky Bixby Home a bude sa venovať stále sa viac rozširujúcej umelej inteligencii.

Zdroj: sammobile.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188