Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Huawei Mate 20 Lite

· · Diskusia
Elegantný android s veľkým 6,3-palcovým natiahnutým Full HD+ displejom kúpite aj u mobilného operátora. Čo od štyristoeurového smartfónu môžete očakávať, sa dozviete z našej videorecenzie.

Huawei Mate 20 Lite má sklenenú zadnú stranu so špeciálnym textúrovaným povrchom, ktorý vytvára zaujímavý efekt. Láka na dvojicu duálnych fotoaparátov s umelou inteligenciou. Predný aj zadný zvládajú bokeh efekt (rozmazanie pozadia) a vďaka analýze rozpoznajú snímanú scény. Či sa im to podarí, a akú kvalitu snímky aj videá dosahujú, sa môžete pozrieť v článku zo série Takto fotí.

Huawei Mate 20 Lite

V recenzii s názvom Huawei Mate 20 Lite - veľký displej, dobrá výdrž sme pochválili moderný dizajn, používateľskú nadstavbu EMUI s množstvom vylepšení a doplnkových funkcií, aj slušnú výdrž 3750 mAh batérie na jedno nabitie. Medzi nevýhody sme okrem iného zaradili nestabilný jas displej, pomalý fix pozície GPS a zamrzí absencia zvýšenej odolnosti voči vode.

Huawei Mate 20 Lite

Medzi kľúčové špecifikácie patrí 6,3-palcový Full HD+ displej s pomerom strán 19,5:9, výkonný čipset Kirin 970, 4 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko. Dual SIM verzia dostala hybridný slot. Kompletné informácie o výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188