Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Gmail umožní spravovať viaceré účty v jednom zobrazení už aj na iOS

· · Diskusia
Funkcia, ktorá je už dlhší čas dostupná na Android teraz prichádza na iOS. Ak máte niekoľko Gmail účtov, teraz si emaily môžete pozrieť naraz, prehľadne a v jednom zozname.

Posledná aktualizácia aplikácie Gmail pre iOS prináša zjednotené zobrazenie doručenej pošty pre viaceré účty. Používatelia Androidu majú funkciu dostupnú už dlhší čas. Ak patríte k tým, ktorí využívajú niekoľko gmailových účtov, teraz si doručenú poštu môžete zobraziť naraz v jednom prehľadnom zozname.

Gmail iOS

Novinku nájdete na ľavej lište, kde vyberiete možnosť pre všetku doručenú poštu. Následne sa vám zobrazia všetky e-maily v jednom zozname. Medzi vašimi účtami však správy nebudú zdieľané a ide len o zobrazovaciu funkciu.

Google k aktualizácii dodáva, že sa k používateľom dostane postupne. Plné zavedenie by malo trvať 15 dní. Ak sa vám funkcia ešte neobjavila, stačí počkať.

Zdroj: gsuiteupdates.googleblog.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188