Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Waze už dokáže naplánovať trasu dlhšiu než 1000 km

· · Diskusia
Odteraz už môžete získať informácie aj o trase naprieč celou Európu. Môžete si tak zvoliť vhodnú cestu, dozviete sa o obmedzeniach aj čase predpokladaného príchodu.

Kto si chcel ešte nedávno naplánovať pomocou Waze trasu dlhšiu než tisíc kilometrov, mal smolu. Musel si ju rozkúskovať. Pokus o naplánovanie sa zvyčajne končil upozornením na chybu.

Teraz už aplikácii nerobí problém ani trasa z Bratislavy do Londýna, ktorá je dlhá približne 1600 kilometrov. Waze vám naplánuje využitie trajektu a upozorní na miesta, kde sa vyberajú poplatky.

Waze

Počas celej cesty budete informovaní o aktuálnej premávke, obmedzeniach, policajných kontrolách a radaroch. Waze vašu trasu neustále vyhodnocuje v reálnom čase a upozorní na nové prekážky alebo zhoršenú dopravnú situáciu. V prípade potreby navrhne novú, rýchlejšiu trasu.

Na plnohodnotné využívanie Waze potrebujete internetové pripojenie, preto si pri ceste do zahraničia prekontrolujte zostatok voľných dát v roamingu. Komu stačí len naplánovaná trasa bez informácií o premávke a prekážkach v reálnom čase, môže aplikáciu používať aj bez mobilných dát. Stačí, keď si ju vopred pripraví napríklad na domácej Wi-Fi sieti.

Waze si bezplatne stiahnete z obchodov Google Play a App Store.

Zdroj: facebook.com/waze.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188