Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

16. októbra spoznáme nový smartfón Nokia s optikou Zeiss

· · Diskusia
O týždeň bude mať v Pekingu premiéru ďalší model Nokie. Prinesie duálny fotoaparát s optikou Zeiss. Pravdepodobne pôjde o model X7, v Európe pomenovaný 7.1 Plus.

Na čínskej sociálnej sieti Weibo pribudla na účte Nokie upútavka na pripravovanú novinku. Stredobodom pozornosti vizuálu je duálny objektív s optikou Zeiss a nočné mesto. Môže to naznačovať, že fotoaparát by mohol ponúknuť dobré výsledky aj pri snímaní v zhoršených svetelných podmienkach.

Predstavenie novinky je naplánované na 16. októbra v Pekingu. Viac sme sa z oficiálneho zdroja nedozvedeli. Na čínskom trhu by malo ísť o ďalší smartfón série X, konkrétne Nokiu X7, pre európsky trh by mal mať označenie Nokia 7.1 Plus.

Nokia

Len pred pár dňami prišla Nokia 7.1, ktorá sa takisto pýši optikou Zeiss a dvomi fotoaparátmi vzadu. Hlavný s 12-megapixelovým rozlíšením dostal clonové číslo f/1.8. Podrobne sme sa Nokii 7.1 venovali v základnom infe.

Od pripravovanej Nokie X7 (7.1 Plus) sa očakáva 6,18-palcový displej s pomerom strán 19:9, Full HD+ rozlíšenie 1080 x 2246 bodov, Snapdragon 710, až 6 GB RAM, zadný duálny fotoaparát tvorený 12 Mpix a 13 Mpix snímačom, predná 20 Mpix kamera a 3400 mAh batéria. Špecifikácie odhalil certifikačný úrad Tenaa.

weibo.com/nokiaphones

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188