Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Instagram dostáva novú funkciu Menovka v štýle QR kódov

· · Diskusia
Menovku si môžete prispôsobiť a zdieľať so svojimi priateľmi na iných platformách ako je Facebook či WhatsApp.

Instagram sa po dlhšom čase hlási s ďalšou novinkou. Tentokrát sa zameral na rýchlejšie vyhľadávanie profilov. Ak ste predtým chceli niekoho nájsť, bolo nutné napísať do vyhľadávania jeho Instagramové meno.

Instagram Menovka

S funkciou menovky písanie odpadá. Stačí naskenovať menovku používateľa a aplikácia vám následne ponúkne otvorenie profilu. Ide o podobný princíp, ako v prípade QR kódov.

Instagram Menovka

Vlastnú menovku je možné prispôsobiť svojmu štýlu. K dispozícii sú rôzne farby, emoji či možnosť vytvoriť selfie. Výsledok môžete zdieľať s priateľmi na iných platformách ako Facebook alebo WhatsApp.

Funkciu nájdete v profile, po ťuknutí na možnosti v pravom hornom rohu, kde môžete skenovať aj menovky iných používateľov. Po vybratí stačí na menovku len nasmerovať fotoaparát. Novinka je k dispozícii pre všetkých používateľov so systémom Android a iOS.

Zdroj: Instagram

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188