Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Galaxy A7 (2018) na Slovensku

· · Diskusia
Od dnešného dňa sa na Slovensku oficiálne predáva novinka série Galaxy A, ktorá ako prvá v portfóliu kórejského výrobcu priniesla trojicu fotoaparátov na zadnej strane.

Cenovo dostupný Samsung Galaxy A7 (2018) láka moderným natiahnutým displejom bez výrezu, trojitým zadným fotoaparátom so širokouhlým snímačom, prednou 24 Mpix kamerou s LED bleskom a zaujme umiestnením čítačky odtlačkov v pravej bočnej stene.

Pri uvedení na seba najväčšiu pozornosť strhol zadný fotoaparát. Hlavný 24-megapixelový snímač s clonovým číslom f/1.7 by si mal poradiť aj so zhoršenými svetelnými podmienkami, sekundárny s 5 Mpix rozlíšením a svetelnosťou f/2.2 poslúži na rozostrenie pozadia. Funkcia Live Focus umožňuje upravovať hĺbku ostrosti a nastaviť rozostrenie. Tretí snímač je širokouhlý so 120° uhlom záberu, clonovým číslom f/2.4 a 8 Mpix rozlíšením.

Samsung Galaxy A7

Vďaka inteligentnej optimalizácii scény dokáže fotoaparát rozpoznať typ foteného objektu a upraviť podľa toho nastavenie farebného tónu, kontrastu a jasu, aby optimalizoval výslednú kvalitu obrazu.

Fanúšikov selfie poteší predná 24 Mpix kamera s LED bleskom. Pomocou funkcie Selfie Focus môžete vytvárať fotografie s efektom rozostrenia a v režime Pro Lighting zase napodobňovať profesionálne štúdiové osvetlenie. Nechýbajú emoji s prvkami rozšírenej reality ani rôzne filtre.

Samsung Galaxy A7

Medzi kľúčové špecifikácie patrí 6-palcový Super AMOLED displej s pomerom strán 18,5:9 a Full HD+ rozlíšením 1080 x 2220 bodov. Vo vnútri pracuje osemjadrový procesor doplnený 4 GB operačnou pamäťou RAM a 64 GB úložiskom rozšíriteľným microSD kartami do veľkosti 512 GB. Operačný systém Android beží vo verzii 8.0 Oreo. Ďalšie informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Samsung Galaxy A7 sa predáva zatiaľ iba v čiernej farbe, neskôr pribudne modrý a zlatý variant. Odporúčaná cena je stanovená na 349 eur.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188