Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

K Honoru Play dostanete darčekový balíček

· · Diskusia
Pri kúpe 6,3'' dual SIM androidu z oficiálnej distribúcie k nemu dostanete balíček, ktorý obsahuje náhlavné slúchadlá, fľašu na vodu a držiak na telefón s 360° rotáciou.

Honor Play prišiel na Slovensko koncom augusta a pri jeho uvedení výrobca zdôrazňoval, že je určený mladým používateľom, ktorí radi hrajú na mobile hry.

Telefón k tomu predurčuje veľký natiahnutý 6,3-palcový Full HD+ displej a výkonný čipset Kirin 970 s technológiou GPU Turbo, ktorá pomôže zariadeniu zvládať aj tie graficky najnáročnejšie hry.

Honor Play

Vibrovanie na displeji počas hrania hier má pripomínať vibrácie na herných ovládačoch a nechýbajú ani 3D zvukové efekty. Na tele smartfónu sa nachádza 3,5 mm jack s podporou 7,1-kanálového zvuku a vibrovanie sprevádza aj prehrávanie hudby.

Honor Play balíček

K Honoru Play s cenovkou 329 eur teraz dostane darčekový balíček. Obsahuje náhlavné slúchadlá s 3,5 mm jackom, fľašu na vodu a držiak na telefón. Viac podrobností o obsahu balíčka a funkciách slúchadiel sme sa nedozvedeli. Rovnaký balíček bol nedávno dostupný k Honoru 10.

Všetko dôležité o hardvérovej výbave sa dočítate v našom tradičnom základnom infe a čoskoro sa môžete tešiť na komplexnú recenziu.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188