Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2 spúšťa platby v Apple obchodoch kreditom či na faktúru

· · Diskusia
Odteraz môžu zákazníci O2 platiť za nakúpený obsah v App Store, Apple Music, iTunes či iBooks vo faktúre alebo z kreditu.

Služba bude sprístupnená automaticky pre všetkých zákazníkov operátora, či už s predplatenou kartou alebo platbou na faktúru.

Stačí zmeniť v nastavenich účtu Apple ID spôsob platby na fakturáciu operátorom. V iTunes treba vybrať v spôsoboch platby ikonu mobilu. Po zadaní telefónneho čísla príde SMS-ka s overovacím kódom. Po overení je nastavená platba cez služby mobilného operátora, pôvodná platba kartou bude zrušená.

Telekom platby mobilom

Suma za nakúpený obsah sa zúčtuje v najbližšej faktúre alebo strhne z kreditu. Takýto spôsob platby je pohodlný aj bezpečný, pričom pri ňom nie je nutné použiť kreditnú kartu a nehrozí ani únik osobných informácií.

Nakupovať aplikácie, hudbu alebo knihy môžete aj vtedy, keď v tom momente nemáte na účte v banke dostatočnú sumu peňazí. Za nákup zaplatíte až vo faktúre alebo kreditom.

Pozn. redakcie: Možnosť platiť za nákup v App Store faktúrou alebo kreditom je od marca tohto roka dostupná aj zákazníkom Telekomu. Orange túto možnosť zatiaľ neponúka.

Majitelia androidov môžu týmto spôsobom nakupovať v Google Play u všetkých troch operátorov už viac než tri roky.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188