Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Sygic už podporuje Apple CarPlay

· · Diskusia
Navigáciu pomocou slovenského Sygicu už budete môcť používať aj v automobiloch, ktoré podporujú službu CarPlay. Aplikáciu môžete ovládať na dotykovom displeji vozidla alebo hlasom.

Majitelia iOS zariadení, ktorí majú vo svojich iPhonoch nainštalovanú navigačnú aplikáciu Sygic, ju budú môcť používať na obrazovke vozidla počas jazdy autom.

Keď sa smartfón spáruje s vozidlom podporujúcim technológiu Apple CarPlay, aplikácia Sygic sa už nebude dať ovládať prostredníctvom smartfónu. Automaticky sa bude zobrazovať na dotykovej obrazovke vozidla, pričom umožní ovládanie hlasom, aby vodič nemusel spúšťať zrak z vozovky a ruky z volantu.

Sygic CarPlay

V CarPlay sú k dispozícii offline mapy, upozorňovanie na zmeny rýchlostných obmedzení, prediktívne plánovanie trasy, ktoré dokáže predvídať zhustenie premávky, asistent jazdných pruhov, ktorý umožňuje vodičom bezpečnejšie sa radiť do jazdných pruhov, hlasová navigácia a aktuálne dopravné informácie v reálnom čase aktualizované každé dve minúty.

Takisto sa automaticky synchronizuje prispôsobenie nastavení navigácie Sygic a máp s akýmkoľvek vozidlom podporujúcim technológiu Apple CarPlay. Je to praktické pri využívaní firemných vozidiel, prenajímaní a takisto spoločnom využívaní áut.

Aplikácie Sygic GPS Navigation a Sygic Car Navigation budú technológiu CarPlay v najnovšom operačnom systéme iOS podporovať už o niekoľko dní. Štart verzie iOS 12 je naplánovaný na 17. septembra.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188