Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Novinka radu Xiaomi Mi 8 sa ukáže už o týždeň

· · Diskusia
Tohtoročná jeseň nebude nudná. Čaká nás záplava noviniek a medzi nimi nebude chýbať ani Xiaomi. Už o pár dní spoznáme ďalšieho zástupcu prémiového radu Mi.

Na čínskej stránke láka Xiaomi na nový smartfón, ktorý bude mať premiéru 19. septembra. Číslovka osem napovedá, že pôjde o ďalší model radu Mi 8, ktorý zatiaľ zastupujú top model y Mi 8, Mi 8 Explorer a jeho slabšie vybavená verzia Mi 8 SE.

Podľa už skôr uniknutých informácií by malo ísť o Xiaomi Mi 8 Youth Edition. Očakáva sa 6,26-palcový natiahnutý Full HD+ displej, Snapdragon 710, až 8 GB kapacita operačnej pamäte RAM a úložisko v troch veľkostiach: 32 GB, 64 GB a 128 GB.

Xiaomi

Samozrejmosťou má byť zadný duálny fotoaparát (12 Mpix + 5 Mpix) a fanúšikov selfie zrejme poteší 24 Mpix predná kamera. Chýbať nemá 3250 mAh batéria s rýchlym nabíjaním. Nad operačným systémom Android 8.1 Oreo pobeží vlastné používateľské prostredie MIUI. Novinky by mala dostať lesklú konštrukciu s kovovým rámom.

Na potvrdenie a doplnenie špecifikácií si počkáme do 19. septembra.

mi.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188