Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus 6T by mal priniesť čítačku odtlačkov v displeji

· · Diskusia
Príchod vylepšenej verzie šestky sa blíži. Predpokladaný dátum uvedenia je polovica októbra a najvýraznejšou novinkou by mal byť snímač odtlačkov integrovaný do displeja.

Stalo sa už pravidlom, že vlajková loď OnePlus dostáva vylepšený variant s písmenom T v názve. Inak tomu nebude ani pri OnePlus 6, ktorý mal premiéru v máji tohoto roka. Jeho kompletnú recenziu si môžete prečítať v článku s názvom OnePlus 6 - výkon má prednosť.

Oficiálny príchod OnePlus 6T zatiaľ nebol výrobcom potvrdený, no dátum naznačuje screenshot obrazovky, na ktorom je vidno aj snímač odtlačkov v displeji.

nazov
obr: cnet.com

Na nový model začína nepriamo lákať OnePlus na sociálnych sieťach. Animácia veľa neodhaľuje, ale napovedá, že čoskoro môžeme očakávať ďalšiu správu. Medzi špecifikácie novinky má patriť 6,4-palcový AMOLED displej, čipset Snapdragon 845, 8 GB operačná pamäť RAM a až 256 GB úložisko.

Špekuluje sa aj o trojitom zadnom fotoaparáte a cenovke okolo 550 eur. Dá sa očakávať, že OnePlus bude s blížiacim sa dátum uvedenia novinky odhaľovať niektoré vlastnosti alebo funkcie na svojom Facebooku alebo Twitteri, a tak vám postupne prinesieme nové informácie.

Zdroj: cnet.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188