Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2 Zlatý a Platinový paušál: výrazne viac dát, cena rovnaká

· · Diskusia
Operátor pridáva do dvoch najvyšších paušálov viac dát za rovnaký mesačný poplatok. Používatelia nižších programov sa pozitívnej zmeny nedočkali.

Tak ako sme už včera informovali, O2 sa rozhodlo vypočuť kritické hlasy zákazníkov a päťnásobne zvýšilo základný objem dát v Zlatom a Platinovom O2 Paušále.

Zmena platí od 8. septembra 2018 a dotkne sa všetkých zákazníkov, nových aj existujúcich. Informačné SMS-ky s upozornením na vyšší objem dát začnú používateľom spomínaných programov chodiť od budúceho týždňa. Cena sa nezmenila.

O2 dáta

Zlatý O2 paušál:
- neobmedzené volania a SMS v celej EÚ
- 10 GB dát (bez využitia bonusu na telefón 15 GB dát)
- bonus na telefón 168 eur
- mesačný poplatok 30 eur

O2 dáta

Platinový O2 paušál:
- neobmedzené volania a SMS v celej EÚ
- 25 GB dát (bez využitia bonusu na telefón 30 GB dát)
- bonus na telefón 312 eur
- mesačný poplatok 45 eur

O2 dáta

Spolu so zvýšením objemu dát v oboch tarifách O2 Paušálu sa zvyšuje aj objem dát, ktoré môžu zákazníci využiť v krajinách EÚ bez príplatku. Zlatý O2 Paušál tak po novom bude obsahovať 6400 MB a Platinový 8900 MB európskych dát. Bez využitého bonusu na zariadenie stúpne využiteľný objem na 8400 MB pri Zlatom a 12500 MB pri Platinovom O2 Paušále.

Dáta navyše
Navýšenie objemu dát sa nemení. Aj naďalej si zákazníci po prečerpaní celého objemu dát v rámci svojho paušálu môžu navýšiť ich objem v cene 3 eurá za 1 GB.

Objem dát v nižších paušáloch Modrom a Striebornom sa nemení. Či operátor pridá dáta v budúcnosti, zatiaľ neprezradil.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188