Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei Mate 20 Lite na Slovensku

· · Diskusia
Najnovší prírastok do rodiny Mate sa už predáva vo vybraných obchodoch aj u mobilného operátora. Láka veľkým 6,3'' natiahnutým Full HD+ displejom a štvoricou fotoaparátou s podporou umelej inteligencie.

Celý rad Mate 20 bude mať svoju premiéru 16. októbra, výrobca však už ponúkol malú "ochutnávku" v podobe lite verzie. Na uvedenie do predaja sme nečakali dlho, novinku nájdete v ponuke vybraných obchodov a kúpite ju aj k niektorému z Orange paušálov.

Huawei Mate 20 Lite má sklenenú zadnú stranu so špeciálnym textúrovaným povrchom, ktorý vytvára trojrozmerný efekt. Telefón cieli na mladých používateľov, ktorí často využívajú sociálne siete a pridávajú fotografie a videá.

Huawei Mate 20 Lite

Mate 20 lite je vybavený hneď štyrmi fotoaparátmi s umelou inteligenciou: dvoma vpredu a dvoma vzadu. Zvládajú bokeh efekt (rozmazanie pozadia) a vďaka analýze rozpoznajú snímanú scény a prispôsobia jej nastavenia fotoaparátov pre čo najlepší výsledok.

Medzi kľúčové špecifikácie patrí 6,3-palcový Full HD+ displej s pomerom strán 19,5:9, nový čipset Kirin 970, 4 GB operačná pamäť RAM, 64 GB úložisko a 3750 mAh batéria s rýchlym nabíjaním. Kompletné informácie o výbave sa dočítate v základnom infe.

Huawei Mate 20 Lite má odporúčanú cenovku 399 eur. U vybraných predajcov ho kúpite v čiernej farbe, Orange zaradil do ponuky modrú verziu. Zlatý variant príde na náš trh v priebehu októbra.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188