Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Priesvitný kryt na Xiaomi Mi 8 Explorer Edition nezobrazuje skutočnosť

· · Diskusia
Nový čínsky top model fanúšikov zaujal nielen špičkovými parametrami. V špeciálnej Explorer Edícii ponúka priesvitný zadný kryt, cez ktorý vidno hardvérové komponenty. Teraz sa však potvrdilo, že to je tak trochu inak.

Kompletné informácie o novej vlajkovej lodi Xiaomi Mi 8 sme vám priniesli koncom mája. Telefón zaujal špičkovou výbavou, medzi ktorú patrí Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM, úložisko s kapacitou až 256 GB, širokouhlý 12 Mpix fotoaparát či natiahnutý 6,2'' Full HD+ displej. Samotný dizajn pripomína iPhone X, no Xiaomi pridalo ešte špeciálnu edíciu, ktorá zaujme zadným krytom.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Výrobca tvrdil, že pod ním môžeme vidieť skutočné hardvérové komponenty, pričom najviac pozornosti púta procesor Snapdragon. Ihneď po uvedení novinky sa ale objavili špekulácie, že ide len o nálepku a to, na čo sa pozeráme, nie je reálne usporiadanie komponentov v telefóne.

Teraz sa na YouTube objavilo video, na ktorom autor Xiaomi Mi 8 v Explorer Edícii rozoberá a potvrdzuje, že výrobca pod priehľadný kryt umiestnil nálepku s nereálnymi komponentmi. Tie skutočné totiž vyzerajú úplne inak a nájdete ich až pod spomínanou nálepkou (štvrtá minúta videa).

Že to ide aj bez zavádzania zákazníkov ukázalo HTC, ktoré ako prvé prišlo s priesvitným zadným krytom pri modeli U12+. Vzadu na ňom, narozdiel od Xiaomi, vidíme realitu.

Zdroj: YouTube

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188