Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Logitech Powered - bezdrôtový nabíjací stojan nielen pre iPhony

· · Diskusia
Novinka bola navrhnutá v spolupráci s firmou Apple, ale nabijete ňou aj iné značky s podporou štandardu Qi. Stojan umožní používať telefón aj počas nabíjania, pričom môže byť umiestnený na výšku i na šírku.

Logitech Powered je stojan s bezdrôtovým dobíjaním, elegantným dizajnom a oblými líniami. Určený je primárne pre minuloročné modely iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X, ktoré ako prvé z portfólia Applu disponujú bezdrôtovým nabíjaním. Kompatibilný je aj s ďalšími smartfónmi s podporou štandardu Qi.

Logitech Powered

Základné parametre:
Rozmery 105 x 100 x 75 mm, hmotnosť 400 gramov, štandard Qi, sklon zadnej časti stojanu 65°, 1,5 m nabíjací kábel, nabíjanie iPhonov 7,5 W, ostatné zariadenia 5 W, orientácia telefónu na výšku aj na šírku, ochrana proti prehriatiu, použiteľné aj s ochranným obalom telefónu do hrúbky 3 mm.

Logitech Powered

Telefón môžete do kolísky zasunúť na výšku alebo položiť na šírku. Landscape režim využijete najmä pri prezeraní filmov a videí. Pogumovaná kolíska v tvare "U" udržuje iPhone v stabilnej polohe aj s ochranným puzdrom s hrúbkou až 3 mm. Majitelia iPhonu X telefón odomknú pomocou Face ID aj počas nabíjania jednoduchšie, než keď je zariadenie položené na nabíjacej podložke.

Logitech Powered

Powered má certifikáciu pre štandard Qi, je optimalizovaný pre iPhone a obsahuje ochranu proti prehriatiu, ktorá pomáha regulovať teplotu. O stave nabíjania vás informuje LED dióda v hornej časti stojanu. Kolíska nabíja iPhony prúdom 7,5 W, ostatné zariadenia s podporou Qi 5 W.

Logitech Powered má byť k dispozícii v bielej farbe od augusta 2018 za odporúčanú cenu 79,99 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
1 príspevok
11.8.2018
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188